Powerlux VTP Promocja

Torby - Pokrowce

O sprzęt fotograficzny trzeba dbać – nie tylko dlatego, że aparaty, statywy czy lampy są cenne, ale także dlatego, że mają wystarczyć nam na lata pracy. Dlatego warto poświęcić dłuższą chwilę na wybór odpowiedniej torby, w której sprzęt ten będzie transportowany. Pozwoli to ochronić go przed uszkodzeniami i porysowaniem, znacznie też ułatwi przemieszczanie się i pracę w terenie.

Na co trzeba zwrócić uwagę

W sprzedaży dostępne są futerały na statywy z głowicą oraz oświetleniowe – by wybrać odpowiedni pokrowiec, koniecznie zwracajmy uwagę na opis produktu i podane wymiary. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której sprzęt umieszczony w torbie nie będzie dostatecznie ustabilizowany. Oferujemy produkty dedykowane urządzeniom marek Manfrotto i Racam, jak również określonym modelom sliderów, statywów i lamp pierścieniowych.

Jak pokrowiec na statyw fotograficzny może ułatwić Ci pracę?

Zadbaliśmy o wzbogacenie naszych produktów w wiele udogodnień, dzięki którym korzystanie z nich jest czystą przyjemnością. W ofercie dostępna jest wzmacniana torba na statyw, która bez ryzyka ułatwi przemieszczanie nawet ciężkiego sprzętu. Mocna konstrukcja nie pozwala na odkształcenia futerału, a wytrzymały spód nie rozerwie się pod wpływem ciężaru.

Istotne są także udogodnienia w kwestii pakowania i wyjmowania elementów z pokrowców. Wygodne zapinanie na zamki błyskawiczne sprawia, że możliwe jest odsłonięcie sprzętu w całości – unikamy dzięki temu siłowania się z materiałem i ryzykowania, że całość wypadnie nam z rąk. Z tak dogodnym systemem zamykania bez trudu poradzimy sobie nawet z ciężkim, nieporęcznym sprzętem.

1 do 1 (z 1 produktów)
Sortuj po
Kod: 102
Pasek podtrzymujący do statywów Manfrotto 102 pętla

Pasek podtrzymujący do statywów Manfrotto 102 pętla Wygodny i szybki sposób na przeniesienie potrzebnego w terenie sprzętu. Szeroka taśma paska zapewnia doskonałe rozłożenie ciężaru nawet większych statywów. Antypoślizgowe wykończenie spodu zapobiega jej zsuwaniu z ramienia. Z ...

105,00 zł
Pokazano od 1 do 1 (z 1 produktów)
1