Lampy błyskowe studyjno-plenerowe Powerlux VT-P AC/DC

Studyjne lampy błyskowe serii POWERLUX VT-P to rozwinięcie znakomitej linii lamp VT / VL. Zostały zaprojektowane dla wszystkich tych, którzy potrzebują naprawdę kompaktowej / mobilnej konstrukcji dla swojego oświetlenia.

Seria VT-P to lampy z możliwością zasilania zarówno z sieci AC 230V jak i z dołączonego w zestawie dedykowanego zasilacza plenerowego DC 12V. Dzięki tym funkcjom, lamp możemy z powodzeniem używać w plenerowych sesjach ślubnych lub reklamowych a gdy tylko zajdzie taka potrzeba stosować je jako normalne lampy studyjne.


Projektując tą konstrukcję producent zadbał przede wszystkim o stabilność i powtarzalność błysku oraz jakość wykonania. Dzięki czemu biorąc pod uwagę atrakcyjną cenę lamp, otrzymaliśmy jej bardzo dobry stosunek do jakości.
Owalna obudowa lamp pokryta została specjalną farbą antypoślizgową, która zabezpiecza przed wyślizgnięciem i ewentualnym uszkodzeniem sprzętu.

 

Panel Lampy Błyskowej Powerlux VT-PLampy powerlux vt-pMimo że jest to podstawowa linia lamp POWERLUX, wyposażona została ona w zaawansowane systemy takie jak tryb pracy lampy modelującej gasnący po błysku i zapalający się dopiero w momencie gotowości do pracy, zabezpieczenie termiczne zapobiegające przegrzaniu lampy, precyzyjną regulację w zakresie 5 przysłon (1/1 – 1/32) tj. od 1 do 6 z krokiem co 1/10 przesłony. Aktualną moc możemy odczytać z wyświetlacza LED a wszelkie opcje sygnalizowane są za pomocą odpowiednich diod na panelu lampy.

Wszystkie wspomniane wcześniej zalety zostały ujęte w niewielkiej obudowie o rozmiarach 20x12x12cm, co sprawia że lampy serii POWERLUX VT-P będą idealne do zastosowań mobilnych / plenerowych. Dodatkowo lampy tej serii posiadają system mocowania akcesoriów zgodny z systemem Bowens co znacznie rozszerza gamę stosowanych do nich modyfikatorów światła zaczynając od czasz, beautydish-ów, wrót, filtrów, strumienic a na softboxach kończąc.
 

Lampy błyskowa POWERLUX VT-P – ogólna specyfikacja:
Energia Błysku Ws   200 / 300 / 400
Liczba Przewodnia GN   55 / 65 / 73
Regulacji Energii Błysku   1/1 do 1/32 z regulacją co 1/10 przesłony
Czas Ładowania   0.5 ~ 1.8 s / 0.6 ~ 2.0 s / 0.8 ~ 2.3 s
Czas Ładowania z zasilacza   2,3s / 3,0s / 3,5s
Ilość Pełnych Błysków na
zasilaniu plenerowym
  500 / 400 / 250
Czas Trwania Błysku   1/800 ~ 1/1200
Moc Lampy Modelujacej   75W
Sposób Wyzwalania   Fotocela / Kabel synchro / Przycisk Test
Temperatura Barwowa   ~5600K
Napięcie Wyzwalacza   5V bezpieczne dla aparatów cyfrowych
Inne Zabezpieczenia   Termiczne - przegrzewająca się lampa samoistnie spowalnia odstępy pomiędzy błyskami, niedopuszczając do przegrzania kondensatorów, zabezpieczenie nie wyłącza lampy
Blokada przed zbyt wczesnym wyzwoleniem błysku (przed niepełnym błyskiem) - układ elektroniczny nie pozwoli na błysk lampy dopóki nie naładuje się do odpowiedniej mocy
Zasilanie   AC 220-240V 50Hz / 100-110V 60Hz / DC 12V
Zawartość Opakowania   reflektor, przewód zasilajacy 4m - AC, przewód zasilajacy 2m - DC, przewód synchronizacyjny 4m, lampa modelująca, zasilacz plenerowy
Waga Lampy   0,9kg / 1,0kg / 1,1kg
Waga Zasilacza   1,52kg
Wymiary Lampy bez reflektora   20x12x12 cm
Wymiary Zasilacza   21x16x7 cm