Powerlux System Plus - Lampy i Akcesoria

Powerlux System Plus

Powerlux System Plus

Powerlux System PLUS - system bezprzewodowej współpracy z lampami studyjnymi

System Plus umożliwia zdalną regulację parametrów współpracujących lamp. Funkcje obejmują: włączanie / wyłączanie lampy modelującej, regulację energii błysku, synchronizację wyzwalania dla każdej z 4 grup lamp.
Dana lampa może być przypisana do jednej z czterech grup lub kilka lamp może być przypisanych do tej samej grupy np. w przypadku symetrycznego rozłożenia światła.

Linie lamp z wbudowanym systemem plus: VL-Plus, VLP-Plus, VE-Plus, VC-Plus, VCLR-Plus, VCHLR-Plus, Visico 4, Led T1000.

Akcesoria System Plus: radiowy nadajnik wyzwalacza lamp Powerlux 816TX, radiowy nadajnik wyzwalacza / sterownik lamp Powerlux 801T.

W systemie plus pracuje także lampa światła ciągłego Led T1000 w której za pomocą Pilota 816TX możemy zdalnie regulować moc diody Led w zakresie od 1 do 6 z dokładnością do 1 przesłony oraz wyłączać / włączać diodę LED w celu jej oszczędzania, np. w trakcie zrzucania zarejestrowanego materiału z karty na komputer.  W trybie tym lampa pozostaje włączona wraz z wentylatorem. 


Powerlux System Plus

 
System Plus

Wbudowany bezprzewodowy sterownik / wyzwalacz pracujący w 16 kanałach na częstotliwości 2.4 Ghz, zapewniający zasięg pracy do 100 metrów.

Obsługiwane parametry:

  • synchronizacja błysku
  • regulacja energii błysku
  • włączanie / wyłączanie lampy modelującej
  • niezależna praca z 4 grupami lamp - regulacja / obsługa lampy modelującej

Na System-Plus składają się następujące funkcje lamp:
- wbudowany bezprzewodowy odbiornik synchronizacyjny
- wbudowany odbiornik sterownika parametrami lampy
- zaawansowany tryb preflash z synchronizacją od 1 do 7 błysku oraz trybem automatycznym

Powerlux System Plus Wyzwalacz

 
Wbudowany Wyzwalacz

Zdalny, bezprzewodowy wyzwalacz pracujący w 16 kanałach na częstotliwości 2.4 Ghz, zapewniający zasięg pracy do 100 metrów.

Powerlux System Plus Wyzwalacz Sterownik

 
Wbudowany Sterownik

Zdalny, bezprzewodowy sterownik pracujący w 16 kanałach na częstotliwości 2.4 Ghz. Obsługiwane parametry: regulacja energii błysku, włączanie / wyłączanie lampy modelującej, niezależna praca z 4 grupami lamp.

Powerlux System Plus Pre-Flash

 
Pre-Flash Pomijanie Przedbłysków

Zaawansowany system pomijania przedbłysków pomiarowych Pre-Flash. Z trybem pracy od pierwszego do siódmego błysku. Dokładna kontrola ustawień interwału pomiędzy błyskami. Dodatkowo tryb automatyczny wykrywający czasy przedbłysków, synchronizujący lampę z właściwym błyskiem głównym lampy aparatu.

Powerlux System Plus Gwarancja

 
24 Miesięczna gwarancja, także dla firm

Dzięki jakości lamp marki Powerlux jesteśmy w stanie udzielić na nie aż 24 miesięcy gwarancji zarówno dla Klientów detalicznych jak i dla odbiorców kupujących sprzęt do firmy. Z gwarancji 24 miesięcznej wyłączona jest jedynie żarówka modelująca, posiadająca standardową gwarancję rozruchową.

Dodatkowo oprócz serwisu gwarancyjnego prowadzony jest także serwis pogwarancyjny na terenie Polski. Pozwala to zapewnić naszym Klientom szybki i sprawny serwis. W tym punkcie marka Powerlux jest jednym z liderów a ponad 15 letnie doświadczenie nie pozostaje tutaj bez znaczenia.

Wyszukaj w Sklepie Wszystkie Lampy i Akcesoria - System Plus

Pasujące Produkty: