Yongnuo

Tło scenkowe econo 2x4m z tunelem - wybór wzorów - Tekstury

- Kod Produktu: TTSP2040ETEE
- Producent:
- Dostępność: Na Stanie
- Wysyłka: 2-4 Dni
- Gwarancja: 12 miesięcy

Zadaj Pytanie Wydrukuj Oblicz Ratę
Cena brutto:
226,00 zł

Tło scenkowe studio 2x4m z tunelem

wybór wzorów z kategorii TEKSTURY: numer wzoru jet podany pod zdjęciem w opisie produktu

Oferujemy ogromny wybór profesjonalnych teł scenkowyc dla fotografii. Tła są drukowane metodą solwentową na matowym winylu. Do produkcji teł są stosowane wyłącznie materiały najwyższej jakości. Całość jest wodoodporna, mocna i odporna na wszelkie czynniki zewnętrzne. Stosujemy techniki, umożliwiające uzyskanie możliwie matowych (bez odblasków) teł, w połączeniu z zadrukiem o dużym stopniu nasycenia barw.

Tła są wykonywane na zlecenie klienta, zgodnie z proponowanymi wymiarami i w oparciu o wybranny wzór. Czas realizacji usługi wykonania tła wynosi ok. 4dni., a tła scenkowe nie podlegają zwrotom.

Oprócz zaproponowanych wymiarów, jest możliwość wykonania innych, po wcześniejszych ustaleniach. Jeśli znalazłeś interesujący Cię wzór w innym zestawie propozycji teł scenkowych naszej oferty - zadzwoń.

Cechy i charakterystyka:
 • Struktura tła matowa, dzięki czemu na zdjęciach nie powstają refleksy
 • materiał: Vinyl econo, który nie powoduje odblasków
 • Tło z tunelem (rękawem) do łatwego zawieszania
 • Wymiary tła: 2x4m
MATERIAŁ

Materiał: vinyl econo dla teł studyjnych z blokadą światła tylnego.
Materiał stosunkowo miękki, dzięki temu lepiej układający się w studio, nie ma tendencji do zawijania się po bokach, 510 g/m2, czarny spód (możliwość wykorzystania jako czarnego tła) – nie przepuszcza światła tylnego, niemal idealnie gładki, śnieżna biel – idealnie skontrastowane wydruki, większa głębia barw przy jednocześnie wyraźnie większej matowości tła, max szerokość zadruku 310 cm. Zalecane laminowanie. Tła na tym materiale to zdecydowanie wysoka, europejska jakość.
Cechy: stosunkowo sztywny materiał 510 g/m2, na powierzchni faktura w postaci delikatnej siateczki (niewidoczna na zdjęciach),

KOLORYSTYKA TEŁ.

Tła oddają wiernie prawdziwe barwy użytych plików, każdy rodzaj używanego przez nas materiału ma swój własny profil do druku, wykonany przez zawodowego profilanta.

Różne monitory, nawet kalibrowane, mogą nieco inaczej odzwierciedlać kolory. Zmiany mogą pojawiać np. w zależności od tego, czy plik jest oglądany na matrycy matowej, czy błyszczącej - różnice bywają wyraźne. Co więcej zmiany powstają nawet w zależności od tego, jaki program został użyty do otwarcia pliku. Nawet różne przeglądarki internetowe inaczej wyświetlają ten sam plik!
Zmiany powstają nawet PRZY ZWYKŁEJ KONWERSJI pliku w kolorystyce CMYK w RGB, które mogą być znaczne jeśli projektant grafiki korzystał (wyłącznie lub częściowo) z innej palety barw.

Zawsze staramy się jak najlepiej oddać prawdziwe kolory teł fotograficznych. Jednak ze względu na różnice w wyświetlaniu barw przez różne monitory i matryce stosowane w wyświetlaczach, nie możemy zagwarantować, że kolory teł oglądanych na monitorze, nie będą odbiegać od rzeczywistych kolorów przy neutralnym oświetleniu.

Dlatego prosimy o traktowanie kolorystyki przedstawionych na stronie wzorów jako ogólnika, nie wiążącego strony elementu umowy. Podczas druku mogą powstawać kilkuprocentowe odstępstwa od tego, co jest widoczne na maleńkim, skompresowanym pliku jpg.

Jeśli tło jest oglądane z bliska, to ogólna ocena barwna może się istotnie różnić od tego, co widać oglądając to samo tło z takiej odległości, żeby było tej samej wielkości, co zdjęcie, oko wyłapuje z bliska tony elementów, a dominantę dopiero z dalszej odległości.

Wzory:

Tekstury 02

Tekstury 03

Tekstury 33

Tekstury 34

Tekstury 35

Tekstury 39

Tekstury 40

Tekstury 42

Tekstury 52

Tekstury 54

Tekstury 57

Tekstury 64

Tekstury 68

Tekstury 78

Tekstury 79

Tekstury 85

Tekstury 87

Tekstury 88

Tekstury 89

Tekstury 91

Tekstury 93

Tekstury 101

Tekstury 102

Tekstury 105

Tekstury 106

Tekstury 107

Tekstury 110

Tekstury 113

Tekstury 115

Tekstury 116

Tekstury 138

Tekstury 141

Tekstury 185

Tekstury 04

Tekstury 04

Tekstury 04

UWAGI
 • tła do szerokości 160 cm drukujemy maszynami z głowicami DX5 i DX4,
 • tła o szerokościach powyżej 160 cm – maszyną Challenger z głowicami Konica Minolta 512, z wszelkimi wynikającymi stąd ograniczeniami dla solwentowego druku wielkoformatowego w 4 kolorach
 • tła jako wyrób wykonywany na zlecenie klienta, w myśl polskiego prawa nie podlegają prawu do zwrotu
 • w uzasadnionych przypadkach Klient ma prawo do reklamacji wydruku, w myśl prawa obowiązującego na terenie Polski
 • Nie przyjmujemy reklamacji z powodu tego, ze Klient nie wie, jak będzie wyglądać efekt finalny, dotyczy to każdego parametru tła: rodzaju i wyglądu materiału, wyglądu i odporności nadruku, wielkości kropli, zachowania materiału przy zwijaniu i rozwijaniu, zapachu itd. wspólnych dla wszystkich teł.
S & G
FsFoto
Serwis i Gwarancja
Produkt oferowany w sklepie FsFoto.pl, objęty jest polską gwarancją dystrybutora marki.
Okres gwarancji dla tego produktu: 12 miesięcy

Metody Wysyłki:

 • Odbiór Osobisty 0,00 zł
 • Kurier Siódemka 29,00 zł

Metody Płatności:

 • Płatności OnLine Cashbill ,PayU oraz Sofort
 • Karty Visa, MasterCard - przez system Cashbill
 • Wpłata Na Konto - Przelew Bankowy
 • Przy Odbiorze - Pobranie + 6,00 zł

Opinie klientów:

Możesz dodać swoją recenzję nt. produktu.


Napisz Opinię / Oceń Produkt