GoPro Akcesoria

Tło scenkowe produktowe 1,25x2,5m z tunelem - Dziecięce

- Kod Produktu: TTSP1225PTDZ
- Producent:
- Dostępność: Na Stanie
- Wysyłka: 2-4 Dni
- Gwarancja: 12 miesięcy

Zadaj Pytanie Wydrukuj Oblicz Ratę
Cena brutto:
Wybierz opcję produktu:
Wzór:

Tło scenkowe produktowe 1,25x2,5m z tunelem

wybór wzorów z kategorii DZIECIĘCE: numer wzoru jet podany pod zdjęciem w opisie produktu

Oferujemy ogromny wybór profesjonalnych teł scenkowyc dla fotografii. Tła są drukowane metodą solwentową na matowym winylu. Do produkcji teł są stosowane wyłącznie materiały najwyższej jakości. Całość jest wodoodporna, mocna i odporna na wszelkie czynniki zewnętrzne. Stosujemy techniki, umożliwiające uzyskanie możliwie matowych (bez odblasków) teł, w połączeniu z zadrukiem o dużym stopniu nasycenia barw.

Tła są wykonywane na zlecenie klienta, zgodnie z proponowanymi wymiarami i w oparciu o wybranny wzór. Czas realizacji usługi wykonania tła wynosi ok. 4dni., a tła scenkowe nie podlegają zwrotom.

Oprócz zaproponowanych wymiarów, jest możliwość wykonania innych, po wcześniejszych ustaleniach. Jeśli znalazłeś interesujący Cię wzór w innym zestawie propozycji teł scenkowych naszej oferty - zadzwoń.

Cechy i charakterystyka:
 • Idealne do fotografii produktowej
 • Struktura tła matowa, dzięki czemu na zdjęciach nie powstają refleksy
 • materiał: Vinyl, który nie powoduje odblasków
 • Tło z tunelem (rękawem) do łatwego zawieszania
 • Wymiary tła: 1,25x2,5m
MATERIAŁ

Materiał; vinyl na tła dla fotografii produktowej
Do szerokości zadruku max 125 cm. Cechy: sztywny materiał 510 g/m2, blokada światła tylnego, gładki, śnieżna biel. Zalecane laminowanie teł z większym nasyceniem barw.

KOLORYSTYKA TEŁ.

Tła oddają wiernie prawdziwe barwy użytych plików, każdy rodzaj używanego przez nas materiału ma swój własny profil do druku, wykonany przez zawodowego profilanta.

Różne monitory, nawet kalibrowane, mogą nieco inaczej odzwierciedlać kolory. Zmiany mogą pojawiać np. w zależności od tego, czy plik jest oglądany na matrycy matowej, czy błyszczącej - różnice bywają wyraźne. Co więcej zmiany powstają nawet w zależności od tego, jaki program został użyty do otwarcia pliku. Nawet różne przeglądarki internetowe inaczej wyświetlają ten sam plik!
Zmiany powstają nawet PRZY ZWYKŁEJ KONWERSJI pliku w kolorystyce CMYK w RGB, które mogą być znaczne jeśli projektant grafiki korzystał (wyłącznie lub częściowo) z innej palety barw.

Zawsze staramy się jak najlepiej oddać prawdziwe kolory teł fotograficznych. Jednak ze względu na różnice w wyświetlaniu barw przez różne monitory i matryce stosowane w wyświetlaczach, nie możemy zagwarantować, że kolory teł oglądanych na monitorze, nie będą odbiegać od rzeczywistych kolorów przy neutralnym oświetleniu.

Dlatego prosimy o traktowanie kolorystyki przedstawionych na stronie wzorów jako ogólnika, nie wiążącego strony elementu umowy. Podczas druku mogą powstawać kilkuprocentowe odstępstwa od tego, co jest widoczne na maleńkim, skompresowanym pliku jpg.

Jeśli tło jest oglądane z bliska, to ogólna ocena barwna może się istotnie różnić od tego, co widać oglądając to samo tło z takiej odległości, żeby było tej samej wielkości, co zdjęcie, oko wyłapuje z bliska tony elementów, a dominantę dopiero z dalszej odległości.

Wzory:

Dziecięce 03

Dziecięce 07

Dziecięce 08

Dziecięce 10

Dziecięce 12

Dziecięce 13

Dziecięce 35

Dziecięce 60

Dziecięce 62

Dziecięce 70

Dziecięce 71

Dziecięce 93

Dziecięce 96

Dziecięce 114

Dziecięce 132

Dziecięce 134

Dziecięce 142

Dziecięce 150

Dziecięce 152

Dziecięce 154

Dziecięce 155

Dziecięce 156

Dziecięce 157

 

UWAGI
 • tła do szerokości 160 cm drukujemy maszynami z głowicami DX5 i DX4,
 • tła o szerokościach powyżej 160 cm – maszyną Challenger z głowicami Konica Minolta 512, z wszelkimi wynikającymi stąd ograniczeniami dla solwentowego druku wielkoformatowego w 4 kolorach
 • tła jako wyrób wykonywany na zlecenie klienta, w myśl polskiego prawa nie podlegają prawu do zwrotu
 • w uzasadnionych przypadkach Klient ma prawo do reklamacji wydruku, w myśl prawa obowiązującego na terenie Polski
 • Nie przyjmujemy reklamacji z powodu tego, ze Klient nie wie, jak będzie wyglądać efekt finalny, dotyczy to każdego parametru tła: rodzaju i wyglądu materiału, wyglądu i odporności nadruku, wielkości kropli, zachowania materiału przy zwijaniu i rozwijaniu, zapachu itd. wspólnych dla wszystkich teł.
S & G
FsFoto
Serwis i Gwarancja
Produkt oferowany w sklepie FsFoto.pl, objęty jest polską gwarancją dystrybutora marki.
Okres gwarancji dla tego produktu: 12 miesięcy

Metody Wysyłki:

 • Odbiór Osobisty 0,00 zł
 • Kurier GLS, Siódemka 19,00 zł

Metody Płatności:

 • Płatności OnLine Cashbill ,PayU oraz Sofort
 • Karty Visa, MasterCard - przez system Cashbill
 • Wpłata Na Konto - Przelew Bankowy
 • Przy Odbiorze - Pobranie + 6,00 zł

Opinie klientów:

Możesz dodać swoją recenzję nt. produktu.


Napisz Opinię / Oceń Produkt