Yongnuo

Mikrofon pojemnościowy BOYA BY-M1000 z koszem i filtrem

- Kod Produktu: MIBOM1000
- Producent: Boya
- Dostępność: Na Stanie
- Wysyłka: do 48 godzin
- Gwarancja: 24 miesiące

Zadaj Pytanie Wydrukuj Oblicz Ratę
Cena brutto:
489,00 zł

Mikrofon pojemnościowy BOYA BY-M1000 przeznaczony do prowadzenia wysokiej jakości nagrań głosu i muzyki. Oferuje szerokie pasmo przenoszenia oraz możliwość dostosowania natężenia nagrywanego sygnału i aż trzy różne rodzaje charakterystyki kierunkowości: dookólną, dwukierunkową i kardioidalną.

 BOYA BY-PM700 to wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy do nagrań studyjnych. Najlepiej sprawdzi się przy rejestrowaniu śpiewu, podcastów, gry na instrumentach, vlogów czy dubbingu. Solidnie i estetycznie wykonany z lakierowanego metalu, jest idealnym dopełnieniem studyjnego lub biurkowego zestawu do nagrywania dźwięku.

Najważniejszym elementem konstrukcji jest duża, 34-milimetrowa, pozłacana membrana wewnątrz mikrofonu – dzięki takiemu rozwiązaniu charakteryzuje się on dużo mniejszymi szumami własnymi, niż modele z mniejszą membraną. Ponadto na obudowie mikrofonu przewidziano także przełącznik tłumika -10 dB oraz filtra górnoprzepustowego 150 Hz, który niweluje różnego rodzaju zakłócenia, między innymi te wynikające z działania urządzeń klimatyzacyjnych.

W mikrofonie zamontowano 3 przetworniki, dzięki czemu oferuje on możliwość wyboru między trzema rodzajami charakterystyki kierunkowości, zależnie od aktualnego zastosowania:

• kardioidalna – wzmacnia głównie głos dochodzący z przodu
• dookólna – mikrofon rejestruje dźwięki ze wszystkich stroN
• dwukierunkowa – dźwięk jest zbierany z przodu i z tyłu mikrofonu

Połączony z uchwytem antywstrząsowym pop filtr z delikatnej siatki skutecznie niweluje niepożądane dźwięki, związane z szybko poruszającym się powietrzem oraz poprawia brzmienie głosek "wybuchowych", takich jak P i B.

Mikrofon można zamocować na dowolnym statywie lub wysięgniku z gwintem 3/8 lub 5/8 ", a zasilany jest metodą Phantom z napięciem 24 lub 48 V.

Cechy

Typ mikrofonu: pojemnościowy
3 różne charakterystyki kierunkowe do wyboru: Cardioid, Omnidirectional, Bidirectional
Filtr górnoprzepustowy 150 Hz
Pasmo przenoszenia: 20– 20,000Hz
Impedancja wyjściowa: 200 Ohm
Tłumik -10 dB
Szerokie pasmo przenoszenia, niskie szumy własne
Solidna, metalowa konstrukcja
Pop filtr i uchwyt antywstrząsowy w zestawie
Gwinty montażowe 3/8 oraz 5/8"
Zasilanie Phantom 24 lub 48 V
Wymiary: 207 x 115 x 185mm
Waga: 812g
Długość przewodu: 3m

W zestawie

Mikrofon BY-M1000
Pop filtr
Uchwyt antywstrząsowy
Kabel XLR

Zastosowanie

BOYA BY-M1000 to wszechstronny mikrofon o bardzo szerokim zastosowaniu, idealny do nagrań śpiewu, podcastów czy gry na instrumentach. Jest solidnie i estetycznie wykonany, oferuje możliwość dokładnego dostosowania nagrywanego dźwięku do własnych potrzeb, a ścieżki zarejestrowane za jego pomocą są czyste i bez zakłóceń. Szczególnie polecany YouTuberom, muzykom, lektorom, aktorom i spikerom radiowym.

S & G
FsFotoBoya
Serwis i Gwarancja
Produkt oferowany w sklepie FsFoto.pl, objęty jest polską gwarancją dystrybutora. Serwis sprzętu odbywa się w Polsce, dzięki czemu znacznie skraca się czas oczekiwania na odbiór. Jesteśmy bezpośrednim importerem i gwarantem oferowanego sprzętu.
Okres gwarancji dla tego produktu: 24 miesiące

Metody Wysyłki:

  • Odbiór Osobisty 0,00 zł
  • Poczta Polska 16,00 zł
  • Kurier GLS, Siódemka 19,00 zł

Metody Płatności:

  • Płatności OnLine Cashbill ,PayU oraz Sofort
  • Karty Visa, MasterCard - przez system Cashbill
  • Wpłata Na Konto - Przelew Bankowy
  • Przy Odbiorze - Pobranie + 6,00 zł

Opinie klientów:

Możesz dodać swoją recenzję nt. produktu.


Napisz Opinię / Oceń Produkt