Płatności Cashbill - szybkie płatności elektroniczne, płatności kartami kredytowymi

Co to jest?

Płatności CashBill to usługa agregująca wszystkie dostępne na rynku finansowym instrumenty płatnicze. Integrując nasz pakiet płatności ze swoim serwisem zapewniasz, że każdy klient będzie mógł dokonać płatności elektronicznej.

Jak można zapłacić?

Gdy na rynku pojawiają się nowe banki, instrumenty płatnicze lub inne metody płatności elektronicznej CashBill bez zwłoki rozszerza o nie swoją ofertę, a serwisy korzystające z Płatności CashBill mogą natychmiast korzystać z nowych form płatności.

Płatności CashBill

Dodatkowo korzystając z Cashbill można zapłacić Kartą Kredytową oraz kontem PayPal.

Więcej informacji na stronie: www.CashBill.pl 

Krajowa Instytucja Płatnicza

Od 7 maja 2013 roku CashBill S.A. działa pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) w charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej, który reguluje Ustawa z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych (Dz. U. 2011 nr 199 poz. 1175). Status Krajowej Instytucji Płatniczej jest gwarantem najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz stabilności finansowej spółki.

Agent Rozliczeniowy

W 2008 r. CashBill S.A. uzyskał zgodę Narodowego Banku Polskiego (NBP) na prowadzenie systemu autoryzacji i rozliczeń oraz działalność w charakterze Agenta Rozliczeniowego, które określa Ustawa z dnia 12. września 2002 r. o elektronicznych instrumentach płatniczych (Dz. U. z dnia 11 października 2002 r., Nr 169, poz. 1385 z późn. zm.). Licencja Agenta Rozliczeniowego pozwala na prowadzenie systemu autoryzacji i rozliczeń płatności.

Cashfill - Dodatek Do Przeglądarek

Dokonując płatności za zakupy, za pośrednictwem Płatności Cashbill, dzięki wykorzystaniu niniejszego dodatku upraszczamy proces przelewu bankowego do potwierdzenia decyzji o zapłacie. Wszelkie niezbędne dane do uruchomienia polecenia przelewu są automatycznie uzupełnione, dzięki czemu unikamy pomyłki oraz skracamy czas płatności i jej weryfikacji.

Bezpieczeństwo

CashBill S.A., posiadając zgodę Narodowego Banku Polskiego na prowadzenie systemu autoryzacji i rozliczeń, działa w charakterze Agenta Rozliczeniowego, co gwarantuje bezpieczeństwo i poszanowanie dla prywatności użytkownika dodatku. 

Cashfill dodatek ChromeDodatek dla Google Chrome
Dodatek dla Google Chrome automatycznie uzupełniający pola formularza płatności. 

Cashfill dodatek FirefoxDodatek dla Firefox
Dodatek dla Google Chrome automatycznie uzupełniający pola formularza płatności. 

Wstecz