Ładowarka NC-800 everActive
Ładowarka everActive NC 800 posiada aż 8 niezależnych kanałów ładowania do akumulatorów Ni-MH w rozmiarach R6/AA lub R03/AAA, każde ogniwo jest ładowane indywidualnie.
Pozwala na ładowanie 8 akumulatorków R6/AA lub R03/AAA w dowolnej konfiguracji / kombinacji, o dowolnej pojemności, dowolnego producenta.
Najważniejsze cechy ładowarki NC800:
– szybkie ładowanie dużej ilości akumulatorów jednocześnie – idealna do zastosowań przemysłowych i profesjonalnych,
– podświetlany wyświetlacz LCD z wskaźnikiem ładowania baterii osobno dla każdego slotu ładowania – podczas ładowania w prosty i czytelny sposób wyświetla na wykresie słupkowym aktualny poziom naładowania (odpowiadający 25/50/75/100%),
– w zestawie zasilacz sieciowy 100-240V AC, oraz adapter samochodowy 12V,
– posiada funkcję odświeżania (rozładowania) akumulatorków na żądanie, która pozwala dłużej cieszyć się dobrą kondycją ogniw,
– ładowarka posiada zabezpieczenia przed zwarciem, błędnym włożeniem akumulatorów oraz przegrzaniem,
– proces ładowania sterowany mikroprocesorem z detekcją -dV – gwarantuje to pełne naładowanie dla każdego ogniwa z osobna.
Zawartość zestawu:
– ładowarka,
– zasilacz sieciowy,
– adapter samochodowy 12V,
– instrukcja w języku polskim, angielskim i niemieckim.
Dane techniczne
| Dane techniczne | |
| obsługiwane akumulatory | 1-8szt. R03 AAA / R6 AA, Ni-MH o dowolnej pojemności |
| prąd ładowania | 8x 500 mA max AAA: 8x 250 mA max |
| prąd rozładowania | 70-700 mA w zależności od ilości i typu ogniw |
| bezpieczeństwo | mikroprocesor z kontrolą -dV, zabezpieczenie przed przegrzaniem akumulatorów, zabezpieczenie przed przeciążeniem/zwarciem, detekcja ogniw uszkodzonych i alkalicznych |
| tryby pracy | charge (ładowanie), discharge (rozładowanie/odświeżanie) |
| wyświetlacz LCD | czytelny z niebieskim podświetleniem, graficzne wskazanie poziomu naładowania |
| zasilanie | 100-240V AC 50-60H / 12V DC 1.0A |
| wymiary | 175 x 105 x 30 mm |
| gwarancja | 2 lata |
| orientacyjne, maksymalne czasy ładowania | 1-8 szt. AA 2000mAh ~ 5h 1-8 szt. AA 2500mAh ~ 6h 1-8 szt. AAA 800 mAh ~ 4h 1-8 szt. AAA 1000 mAh ~ 5h |







