Gwarancje

Towary zakupione w sklepie FsFoto.pl objęte są gwarancją dystrybutora lub producenta. Okres gwarancji opisany jest w polu "gwarancja" przy każdym z produktów, poniżej informacji o planowanym terminie wysyłki.

Zakres gwarancji określa dołączony do każdego ze sprzedawanych produktów dokument gwarancyjny.

Reklamacje dotyczące gwarancji producenta można zgłaszać na podane w kartach gwarancyjnych adresy autoryzowanych serwisów. Reklamację producenta można także przeprowadzić poprzez sklep FsFoto.pl.

Należy wypełnić w tym celu formularz reklamacyjny Link Do Strony z Formularzem. W przeciągu 14 dni od zgłoszenia reklamacji obsługa sklepu skontaktuje się w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

Towary odsyłane w celach reklamacyjnych do sklepu FsFoto.pl należy odpowiednio zapakować, w miarę możliwości we wszystkie oryginalne opakowania oraz odesłać na adres: Funsports P.H.U. ul. Wierzbowa 35, 90-245 Łódź

UWAGA: Nie odbieramy przesyłek reklamacyjnych wysyłanych za pobraniem. Wszelkie sposoby / koszty dostarczenia produktów reklamowanych należy wcześniej ustalić z obsługą sklepu FsFoto.pl

Wstecz