GoPro Akcesoria

Tła Fotograficzne Bawełniane - Gnieciuchy

Możesz wzbogacić kompozycję zdjęć w nietuzinkowy, ale i nienachalny sposób stosując ciekawe tło do fotografii. Pracując w studio nie musisz pozostawać przy tradycyjnych, gładkich materiałach, które nie wnoszą urozmaicenia, a jedynie stanowią dobrą bazę do budowania na niej kompozycji. Jeśli poszukujesz oryginalnych rozwiązań, sprawdź oferowane fotograficzne tła bawełniane - gnieciuchy. Wyróżniają się nieregularnymi odbarwieniami na jaśniejszy lub ciemniejszy kolor, które uzyskiwane są w procesie produkcji. Efekt przypomina nieco dym, chmury lub znany w modzie efekt “tie-dye”.

Nasze propozycje gnieciuchów wykonane są z bawełny, co zapewnia ich trwałość - odporność na przetarcia i rozrywanie się. Są również łatwe w czyszczeniu i możliwe do układania (mogą posłużyć za draperię). Ich powierzchnia jest matowa, dzięki czemu nie odbijają świateł lamp powodując refleksy, co mogłoby zaburzyć kompozycję zdjęć. Dostępne są różne wymiary, więc możesz wybrać to, co najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Natomiast jednobarwne tła bawełniane są barwione w procesie produkcji tła, co wpływa na trwałość koloru. Bawełniane tła fotograficzne mogą występować jako tła z tunelem, lub do mocowania klipsami studyjnymi.

1 do 2 (z 2 produktów)
Sortuj po
Kod: TCAU
Tło fotograficzne Canvas Savage 2,74x6m - Autumn

Tło Canvas Savage - Autumn Tło Canvas Savage Autumn to pstrokaty złoty wzór. Idealny do tworzenia ciepłego portretu. profesjonalna jakość płótna warstwa Blackout blokująca światło wytrzymałe podłoże winylowe matowe wykończenie szyte wykończenia wszystkich krawędzi ...

 
1.228,75 zł
Tło fotograficzne Canvas Savage 2,74x6m - Stormy Tło fotograficzne Canvas Savage 2,74x6m - Stormy 1
Brak Na Stanie
Kod: TCST
Tło fotograficzne Canvas Savage 2,74x6m - Stormy

Tło Canvas Savage - Stormy Tło Canvas Savage Stormy to pstrokaty wzór w odcieniach szarości burzy. Idealne do dodawania charakterystycznego teksturowego tła do portretu. profesjonalna jakość płótna warstwa Blackout blokująca światło wytrzymałe podłoże winylowe matowe ...

1.500,00 zł
Pokazano od 1 do 2 (z 2 produktów)
1