Yongnuo

Tła fotograficzne

Tła fotograficzne to istotny element wyposażenia studia fotograficznego. Tła sprawdzają się zarówno w fotografii postaci, jak i fotografii produktowej. Budują odpowiedni nastrój, lub pozwalają na łatwe wycinanie fotografowanych obiektów w procesie obróbki zdjęć. W ofercie posiadamy tła do różnych zastosowań. Od najtańszych i popularnych teł polipropylenowych, poprzez profesjonalne tła kartonowe stosowane w fotografii portretowej i modowej, aż po tła winylowe, czy bawełniane. W ofercie fsfoto mamy również komory świetle stosowane często w charakterze tła, a także systemy mocowań, które pozwalają stosować tło, nie tylko w warunkach studyjnych. Przygotowaliśmy również gotowe zestawy, ułatwiające zakup tła wraz z systemem zawieszania. Fotografom, którym zależy na wzmocnieniu charakteru zdjęć za pomocą kolorów, polecamy oryginalne tła kartonowe amerykańskiej marki Savage, której jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce.

Jednym z najczęściej spotykanych problemów osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią studyjną jest wybór odpowiedniego tła fotograficznego. Studio bez tła właściwie nie istnieje, ponieważ stanowi ono podstawę wyposażenia każdego z nich. Początkujący fotografowie studyjni kupując często pierwsze lampy, bagatelizując kwestie związane z tłem, nie zdając sobie sprawy, jak duże znaczenie dla efektu końcowego pracy może mieć wybór odpowiednio dobranego materiału.

Wyróżniamy kilka rodzajów tła fotograficznego. Oto niektóre z nich:

  • kartonowe - będące najczęściej wykorzystywanym materiałem, ze względu na szeroką gamę kolorystyczną, dobrą jakość oraz atrakcyjną cenę.
  • polipropylenowe - jest jeszcze tańszą alternatywą dla teł kartonowych oraz nieco trwalszą. Doskonale odnajdzie się w przypadku amatorskich zastosowań.
  • winylowe – jedne z najtrwalszych rozwiązań, wysoce odporne na zniszczenia. Przez wzgląd na zwartą strukturę wygrywa również pod kątem przepuszczalności światła.
  • tekstylne, „gnieciuchy” – cechuje się nieregularną fakturą i nietypowym wzorem. Może występować w wersji gładkiej lub też w formie nieregularnych, abstrakcyjnych wzorów

Tła fotograficzne na każdą kieszeń

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego tła fotograficznego, zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi na naszej stronie internetowej. Każdy artykuł pochodzi od znanych i cenionych na całym świecie producentów, dzięki czemu każdy Klient otrzymuje pewność najwyższej jakości zakupionego produktu. Posiadamy tła fotograficzne w różnych przedziałach cenowych, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że każda osoba z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą i radą!

Zawiera podkategorie: