GoPro Akcesoria

Softboxy - Oświetlenie Błyskowe

Softboxy do stosowania z błyskowymi lampami studyjnymi

Fotografowie, którym zależy na dokładniejszym manewrowaniu światłem w studio - szczególnie podczas wykonywania portretów, powinni zwrócić uwagę na jego rozpraszanie oraz ukierunkowanie. Stosując w pomieszczeniu oświetlenie błyskowe trzeba odpowiednio nad nim zapanować, aby osiągnąć pożądany efekt. Przydatne będą tutaj softboxy, czyli modyfikatory światła błyskowego stosowane razem z lampami studyjnymi. Zmieniają one jego intensywność i kierunek, a ponadto dzięki warstwie dyfuzjnej zmiękczają je eliminując padające ostre cienie. Zastosowanie gridu (czyli materiałowej kratownicy) dodatkowo zapewnia zapobieganie rozchodzenia się strumienia na boki.

W naszej ofercie dostępne są softboxy różnego rodzaju: składane (przydatne dla mobilnych fotografów), klasyczne z mocowaniem Bowensa, a także podłogowe. Do wyboru jest kilka kształtów, takich jak kwadratowy, oktagonalny czy kwadratowy. Gridy, które doskonale dopasowują się do sprzętu również znajdziesz w naszym asortymencie – niekiedy występują od razu w zestawie ze sprzętem. Zadbaj o doskonale dopasowane światło na Twoich fotografiach studyjnych wybierając profesjonalne urządzenie z dostępnej oferty!

1 do 1 (z 1 produktów)
Sortuj po
Adapter mocowania softboxów do lampy CTR-800 W.A.D. Adapter mocowania softboxów do lampy CTR-800 W.A.D. 1
Brak Na Stanie
Kod: UAD800WAD
Adapter mocowania softboxów do lampy CTR-800 W.A.D.

Adapter mocowania softboxów do lampy CTR-800 W.A.D. Adapter pozwala na zamocowanie softboxów do lampy halogenowej CTR-800. Ze względu na wysoką temperaturę halogena, do adaptera należy mocować softboxy wyłącznie wykonane z wysokiej jakości materiałów i posiadające otwory ...

30,00 zł
Pokazano od 1 do 1 (z 1 produktów)
1