Powerlux VTP Promocja

Baterie - Ładowarki

Dobry fotograf nie obędzie się bez solidnych baterii (akumulatorków) i ładowarki, które może mieć zawsze przy sobie. Mimo, że są to niewielkie elementy wyposażenia torby fotografa, odgrywają dużą rolę w jego efektywnej pracy. Każdy straciłby przecież cierpliwość i koncentrację na całodniowej sesji lub podczas reportażu, jeśli po godzinie pracy aparat rozładowywałby się. W FS Foto wychodzimy fotografom na przeciw - oprócz profesjonalnego sprzętu i użytecznych akcesoriów, nie mogło zabraknąć w naszej ofercie tak ważnego dodatku, jak baterie.

Akumulatorki, jakie znajdziesz w naszym asortymencie pochodzą od sprawdzonych producentów; są niezawodne, odpowiednie do wielokrotnego ładowania i co równie ważne - wydajne.. Dostępne są warianty o różnej mocy, więc możesz wybrać to, co najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom i budżetowi. Dodatkowo zaopatrz się w jedną z ładowarek, aby móc doładowywać ogniwa, kiedy tylko potrzebujesz. Wybór takiego rozwiązania to nie tylko duża wygoda, ale i oszczędność pieniędzy i ochrona środowiska - nie musisz kupować wielu baterii “jednorazówek”.

1 do 1 (z 1 produktów)
Sortuj po
Akumulatorki AA  Eneloop  2000 mAh 4 szt. kolorowe Akumulatorki AA  Eneloop  2000 mAh 4 szt. kolorowe 1
Brak Na Stanie
Kod: APAA2MAHK
Akumulatorki AA Eneloop 2000 mAh 4 szt. kolorowe

Akumulatorki AA Eneloop 2000 mAh 4 szt. NOWOŚĆ! ULEPSZONA SERIA BK-3MCCE Akumulatory nie posiadają efektu pamięci, dzięki czemu można ładować je w dowolnej chwili. napięcie: 1.2V pojemność: 2000mAh najnowsza seria HR-3UTGA Akumulatory gotowe do użycia Eneloop Panasonic ...

49,00 zł
Pokazano od 1 do 1 (z 1 produktów)
1