Powerlux VTP Promocja

Lampy Błyskowe - Akcesoria Strobist

Światło to podstawowy czynnik obrazu w fotografii. Niestety światło zastane rzadko pozwala nam osiągnąć oczekiwany rezultat. Dlatego też możliwość dodania oraz modyfikowania oświetlenia w postaci lamp błyskowych oraz modyfikatorów takich jak dyfuzory, filtry, softboxy, reflektory jest nie do przecenienia gdyż pozwala osiągnąć nam zamierzony, powtarzalny efekt końcowy obrazu / zdjęcia. Uzupełnieniem wspomnianych akcesoriów są wyzwalacze bezprzewodowe i przewodowe, ładowarki, akumulatory oraz uchwyty reporterskie. Gotowe zestawy reporterskie będą pomocne mniej zaawansowanym Klientom dając możliwość wyboru spośród dostępnych, gotowych i kompatybilnych ze sobą zestawów produktów.

Lampa błyskowa daje wiele nowych możliwości!
Choć znaczna część aparatów fotograficznych, zarówno lustrzanek, jak i tych kompaktowych, posiada wbudowaną lampę błyskową, na rynku znaleźć można szeroką gamę zewnętrznych lamp do fotografii. Ich niezaprzeczalnym atutem jest znacznie większa siła błysku, niż ma to miejsce w przypadku lamp wbudowanych, co daje możliwość wykonywania zdjęć ze znacznie większej odległości. Dodatkowo, zewnętrzne lampy fotograficzne często posiadają wiele funkcji, które są niedostępne dla lamp wbudowanych. Dzięki temu fotografowie mogą uzyskać o wiele więcej ciekawych efektów.

Lampy fotograficzne - rodzaje
Niemalże każdy aparat posiada wbudowaną lampę błyskową. Niestety, często zdarza się, że są to urządzenia zbyt słabe i nadają się w głównej mierze do doświetlania zdjęć wykonywanych przy oświetleniu dziennym. Jeżeli więc chcemy wykorzystywać lampę, jako główne źródło światła, wówczas należy zaopatrzyć się w dodatkowe lampy fotograficzne. Na rynku dostać można różne rodzaje lamp, spośród których wyróżnia się:

  • lampy pierścieniowe
  • profesjonalne lampy błyskowe
  • lampy do lustrzanek i aparatów kompaktowych
  • lampy montowane z boku
  • lampy z odwracanym palnikiem
  • lampy pierścieniowe

Lampy do fotografii na każdą kieszeń
W ofercie naszego sklepu internetowego możecie znaleźć lampy do fotografii od znanych i cenionych na całym świecie producentów, dzięki czemu otrzymujecie pewność, że zakupiony produkt będzie w pełni profesjonalny i trwały. Posiadamy lampy z różnych półek cenowych, zarówno dla osób zaczynających dopiero swoją przygodę z fotografią, jak i dla profesjonalistów. Wiemy, że wybór najodpowiedniejszego modelu może być kwestią problematyczną, dlatego też służymy pomocą i radą w razie takiej konieczności.

Zawiera podkategorie: