GoPro Akcesoria

Akcesoria Fotograficzne i Video

Oferujemy produkty, które spełnią oczekiwania fanów aparatów oraz kamer . Sprzedajemy akcesoria foto, w tym obiektywy firmy Yongnuo, które są kompatybilne zarówno z produktami firmy Canon, jak i Nikon. Nasz sklep fotograficzny dysponuje sporym wyborem kart pamięci o pojemności od 4GB do 64 GB. Posiadamy też etui na większą liczbę kart, co ułatwi ich przenoszenie, przechowywanie, a także zminimalizuje ryzyko zagubienia.

Hurtownia fotograficzna FSFoto oferuje też filtry UV, polaryzacyjne oraz efektowe. Dzięki tym akcesoriom można zmniejszyć ilość światła, które trafia do obiektywu, a także czas oraz jakość naświetlenia, która przekłada się na tworzenie lepszych zdjęć. Dostępne w naszym sklepie filtry chroniące przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym zabezpieczają soczewki, a jednocześnie minimalizują ryzyko uszkodzenia mechanicznego oraz zachlapania w mokrym terenie czy w deszczu.

Sklep fotograficzny sprzedaje też osłony LCD, chroniące wyświetlacz elektroniczny, dyfuzory, osłony przeciwsłoneczne czy muszle oczne, które poprawiają widoczność i zabezpieczają przed nadmiernym wpływem słońca. W hurtowni posiadamy też duży wybór książek i poradników, które pomogą zapoznać się ze sprzętem foto i robić profesjonalne zdjęcia. Wykonanie dobrej fotografii w ciemnym pomieszczeniu, a także w nocy jest możliwe dzięki odpowiedniej lampie. Hurtownia oferuje oświetlenie halogenowe oraz lampy typu LED.

Zawiera podkategorie: