Powerlux VTP Promocja

Baterie - Ładowarki - Gripy

Oferujemy kompleksowe wyposażenie dla fotografów nawet o najbardziej wygórowanych wymaganiach! Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz niezależnie od tego, czy pracujesz głównie w studio, czy w terenie. Zarówno amatorzy fotografii - hobbyści, jak i prawdziwi profesjonaliści są naszymi klientami ze względu na produkty renomowanych marek dostępne w naszym asortymencie w korzystnych cenach. Pośród nich znajdziesz akumulatory, baterie, ładowarki i gripy. Bez nich nie uda się żadna sesja! Warto mieć je w zapasie – zaopatrz się w sklepie internetowym FsFoto.

Oprócz markowych baterii i akumulatorów znajdziesz tutaj również ich zamienniki. Są równie dobre, jak ich pierwowzory, natomiast wyróżnia je bardziej przystępna cena, a także łatwiejsza dostępność. Polecamy zakup ładowarek, które są przystosowane do pracy ze wszystkimi źródłami energii do aparatów i kamer. W asortymencie dostępne są również modele przeznaczone do kamerek GoPro czy aparatów popularnych producentów, takich jak Canon, Nikon czy Sony (do różnych modeli). Zapraszamy do zakupów!

1 do 1 (z 1 produktów)
Sortuj po
Akumulator zamiennik Olympus BLM1 Newell Akumulator zamiennik Olympus BLM1 Newell 1
Brak Na Stanie
Kod: AKOBLM1NW
Akumulator zamiennik Olympus BLM1 Newell

Akumulator NEWELL do Olympus BLM1 Zajmujesz się zawodowo fotografią i nie chcesz przerwać pracy w nieodpowiednim momencie albo robisz zdjęcia na pamiątkę rodzinnych wydarzeń i boisz się przegapić najciekawsze chwile? Akumulator Newell BLM-1 zapewnia wysoką jakość, ...

45,00 zł
Pokazano od 1 do 1 (z 1 produktów)
1