Powerlux VTP Promocja

Oświetlenie Halogenowe

Dobre światło to podstawa dobrze wykonanej fotografii! Bez niego trudno się obyć, to manewrowanie nim może całkowicie zmienić wygląd zdjęcia i oczywiście jego jakość pod względem technicznym. Zarówno jako fotograf-amator, jak i profesjonalista, możesz skorzystać z oferty FsFoto i wybrać dobre lampy halogenowe, aby Twoje prace były bardziej dopracowane i wyglądały tak, jak sobie to wymarzyłeś. Sprawdzi się nie tylko w studio, ale i w warunkach plenerowych, na przykład podczas tworzenia reportaży. To dobre rozwiązanie i dla fotografów, i dla filmowców.

Lampy halogenowe dla profesjonalnych fotografów i nie tylko

Oświetlenie halogenowe w naszej ofercie to cała gama produktów o zróżnicowanych parametrach. Dostępne są między innymi lampy z soczewką Fresnela, z płynną regulacją, ze ściemniaczem, z filtrami dyfuzyjnymi. Jak widzisz, oferujemy oświetlenie dostosowane do różnych potrzeb. Zapoznaj się z asortymentem już teraz, aby znaleźć idealny sprzęt dla siebie. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami - chętnie na nie odpowiemy i doradzimy w zakupie.

1 do 3 (z 3 produktów)
Sortuj po
Lampa Luxmen Vima V325DF Lampa Luxmen Vima V325DF 1
Brak Na Stanie
Kod: LHV3DF
Lampa Luxmen Vima V325DF

Lampa Luxmen Vima V325DF Lampa halogenowa Moc: 300W

100,00 zł
Lampa Luxmen Vima V325D - bez halogenu Lampa Luxmen Vima V325D - bez halogenu 1
Brak Na Stanie
Kod: LHV3D
Lampa Luxmen Vima V325D - bez halogenu

Lampa Luxmen Vima V325D Lampa halogenowa Moc: 300W

300,00 zł
Lampa halogenowa SP-300 z soczewką Fresnela Lampa halogenowa SP-300 z soczewką Fresnela 1
Brak Na Stanie
Kod: LHSP300
Lampa halogenowa SP-300 z soczewką Fresnela

Lampa halogenowa SP-300 z soczewką Fresnela Lampa studyjna światła ciągłego z soczewką Fresnela. Temperatura barwowa: 3200K Światło lamp Fresnel Light System używane, jest w studiach telewizyjnych oraz produkcjach filmowych, ale sprawdzi się również w fotografii. Jego moc ...

 
299,00 zł
Pokazano od 1 do 3 (z 3 produktów)
1