Powerlux VTP Promocja

Torby Na Sprzęt Foto-Video

Dobre body, duży zestaw obiektywów, filtry, zasilacze i szereg innych elementów służących do profesjonalnego wykonania zdjęć, wymagają odpowiedniego zabezpieczenia zarówno na czas przechowywania, jak i podczas transportu.

Właśnie dlatego warto przejrzeć torby na sprzęt fotograficzny. Posiadają odpowiednie przegrody na poszczególne elementy wyposażenia, które pozwalają na bezpieczne ich ułożenie. Wnętrze jest skonstruowane w taki sposób, aby ochronić urządzenia oraz akcesoria przed zarysowaniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto każda torba foto na profesjonalny sprzęt do wykonywania zdjęć posiada komfortowe uchwyty, jak też długie ramiona, dzięki czemu obie ręce pozostają wolne.

Niewątpliwym atutem proponowanych przez nas produktów jest także materiał, z którego zostały wykonane. Tkaniny bowiem cechuje wodoodporność, dzięki czemu zawartość kuferków czy teczek jest chroniona przed wilgocią. Szczelność zamknięcia gwarantuje także zabezpieczenie przed zabrudzeniem, kurzem czy pyłem.

1 do 4 (z 4 produktów)
Sortuj po
Kod: EAKEB
Pas biodrowy Keva czarny

Pas biodrowy Keva czarny Zapinany na klamrę pas biodrowy, do stosowania z pokrowcami na rzepy.

140,00 zł
Uprząż fotograficzna Vanguard ICS Harness-L - system ICS Uprząż fotograficzna Vanguard ICS Harness-L - system ICS 1
Brak Na Stanie
Kod: EKVICSHL
Uprząż fotograficzna Vanguard ICS Harness-L - system ICS

Uprząż fotograficzna Vanguard ICS Harness L - system ICS Uprząż ICS to wyjątkowe rozwiązanie do przenoszenia sprzętu. Posiada innowacyjny system regulacji na plecach, dzięki któremu każdy może wygodnie ją nosić. W połączeniu z torbą na ramię, uprząż może zostać plecakiem. ...

199,00 zł
Kamizelka fotograficzna Vanguard ICS Vest-L - system ICS Kamizelka fotograficzna Vanguard ICS Vest-L - system ICS 1
Brak Na Stanie
Kod: EKVICSVL
Kamizelka fotograficzna Vanguard ICS Vest-L - system ICS

Kamizelka fotograficzna Vanguard ICS Vest L - system ICS Kamizelka VANGUARD ICS jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych fotografów, których wciąż gonią terminy. Dzięki niej, zawsze będą gotowi do wykonania doskonałego ujęcia. Kamizelka ICS może być dostosowana na wiele ...

399,00 zł
Pas biodrowy Keva granatowy Pas biodrowy Keva granatowy 1
Brak Na Stanie
Kod: EAKEG
Pas biodrowy Keva granatowy

Pas biodrowy Keva granatowy Zapinany na klamrę pas biodrowy, do stosowania z pokrowcami na rzepy.  Posiada dodatkowe szlufki i wzmocnienia.

55,00 zł
Pokazano od 1 do 4 (z 4 produktów)
1