Powerlux VTP Promocja

Torba fotograficzna Racam S 57205

- Kod Produktu: EPR57205
- Producent: Racam
- Dostępność: Wyprzedany
- Wysyłka: do 48 godzin
- Gwarancja: 24 miesiące

Zadaj Pytanie Wydrukuj Oblicz Ratę
Cena brutto:
89,00 zł

Torba fotograficzna S 57205

Torba fotograficzna przeznaczona do przenoszenia sprzętu fotograficznego, video oraz elektronicznego jak aparaty, obiektywy, lampy reporterskie, ładowarki, baterie, małe kamery itp.

Dowolnie konfigurowalne wnętrze torby umożliwia indywidualne dopasowanie przegródek do posiadanego sprzętu co znacznie zabezpiecza przenoszony sprzęt przed niepożądanymi drganiami i uszkodzeniami. Torba RACAM 57205 wykonana jest z materiału wodoodpornego, który dodatkowo ochroni przenoszony w niej sprzęt przed niepożądanym działaniem czynników zewnętrznych typu deszcz lub śnieg.

Torba wyposażona jest ponadto w dodatkowe kieszonki zewnętrzne do przechowywania wszelkich drobiazgów typu karty pamięci, instrukcje, baterie, ładowarki, przewody itp.

Istotną cechą torby jest górny uchwyt dzięki któremu możemy wygodnie i szybko ją przenosić oraz pasek naramienny z karabińczykami dzięki czemu w każdym momencie możemy go odpiąć – inni sprzedawcy posiadają podobne torby bez tej możliwości – pasek po prostu przyszyty jest na stałe co może powodować niedogodności w użytkowaniu torby.

Pasek naramienny posiada możliwość regulacji długości oraz wyposażony jest w dodatkową, odpowiednio poszerzoną część naramienną, wykonaną z elastycznego materiału zabezpieczającego przed zsuwaniem.

Cechy:

1. Solidny spód na dolnej części torby zapobiega jej przetarciu oraz izoluje sprzęt od np. wilgotnego / mokrego podłoża typu kałuża, śnieg
2. Karabińczyki z sytemem Easy Click umożliwiające odpinanie, dopinanie paska naramiennego (torby innych sprzedawców nie posiadają tej funkcji - pasek wszyty jest na stałe)
3. Materiały wodoodporny - torba wykonana jest z materiałów wodoodpornych, podgumowany nylon 600D

Specyfikacja:

torba z dowolnie konfigurowalnym wnętrzem
konstrukcja wykonana z wysoko-wytrzymałych i wodoodpornych materiałów
wewnętrzne przegrody wykonane z pianki obszytej śliskim materiałem zapobiegającym zaczepianiu się sprzętu
poszerzona część naramienna zapewniająca odpowiedni komfort przy dłuższym przenoszeniu sprzętu oraz zapobiegająca przed zsuwaniem się z ramienia
odpinany pasek naramienny

Wymiary wewnętrzne:

wysokość- 21cm
szerokość - 28cm
głębokość - 13cm

Wymiary zewnętrzne:

wysokość- 25cm
szerokość - 38cm
głębokość - 18cm

S & G
FsFotoRacam
Serwis i Gwarancja
Produkt oferowany w sklepie FsFoto.pl, objęty jest polską gwarancją dystrybutora. Serwis sprzętu odbywa się w Polsce, dzięki czemu znacznie skraca się czas oczekiwania na odbiór. Jesteśmy bezpośrednim importerem i gwarantem oferowanego sprzętu.
Okres gwarancji dla tego produktu: 24 miesiące

Metody Wysyłki:

  • Odbiór Osobisty 0,00 zł
  • Poczta Polska 16,00 zł
  • Kurier GLS, Siódemka 19,00 zł

Metody Płatności:

  • Płatności OnLine Cashbill ,PayU oraz Sofort
  • Karty Visa, MasterCard - przez system Cashbill
  • Wpłata Na Konto - Przelew Bankowy
  • Przy Odbiorze - Pobranie + 6,00 zł

Opinie klientów:

Możesz dodać swoją recenzję nt. produktu.


Napisz Opinię / Oceń Produkt