Lampa studyjna SDW-45
Lampa przeznaczona głównie do fotografii reklamowej małych lub średnich przedmiotów. Świetne rozwiązanie do doświetlania sceny w fotografii portretowej.
Lampa wkręcana w standardowy gwint E27 (żarówkowy), wyzwalana za pomocą fotoceli. Niezwykle przydatna dla doświadczonego fotografa, początkującemu, dzięki swojej atrakcyjnej cenie, daje możliwość eksperymentowania i zdobywania wiedzy.
Obowiązkowa pozycja zarówno dla dużego, profesjonalnego studia jak i małego atelier.
Aktualnie w ofercie lampy w kolorze czarnym.
Zawartość opakowania:
- Lampa błyskowa
Parametry techniczne
| Parametry | wartość |
|---|---|
| Energia błysku | 45Ws |
| Liczba przewodnia (2m, ISO 100) | GN26 |
| Regulacja mocy |
BRAK |
| Temperatura barwowa | ~5600K |
| Zasilanie | 230V, 50/60Hz |
| Napięcie wyzwalające | 9V |
| Sposób wyzwalania | fotocela |
| Mocowanie | żarówkowe – gwint E27 |
| Mocowanie parasolek | NIE – oprawka z uchwytem na parasolkę |
| Fotocela | reaguje na pierwszy błysk, może być wyłączona |
| Sygnalizacja gotowości | kontrolka (dioda) |
| wymiary (dł. / śred.) | 13cm / 7,5cm |
| waga |




