Studyjna lampa błyskowa SDW-45M – 45 Ws
Lampa przeznaczona głównie do fotografii reklamowej małych lub średnich przedmiotów. Świetne rozwiązanie do doświetlania sceny w fotografii portretowej. Lampa wkręcana w standardowy gwint E27 (żarówkowy), wyzwalana za pomocą fotoceli lub przewodu synchro. Niezwykle przydatna dla doświadczonego fotografa, początkującemu, dzięki swojej atrakcyjnej cenie, daje możliwość eksperymentowania i zdobywania wiedzy. Obowiązkowa pozycja zarówno dla dużego, profesjonalnego studia jak i małego atelier. Lampa bezpieczna dla wszystkich aparatów cyfrowych i analogowych.
Cechy:
- napięcie na wejściu wyzwalającym 9V
- bezpieczne dla aparatów cyfrowych
Dane techniczne:
- energia błysku 45Ws
- liczba przewodnia GN26
- czas ładowania do 5s
- wyzwalanie fotocela, przycisk „test”
- kąty rozsyłu 55° / 40°
- dł. x śred. 15 x 9cm
- temp. barwowa 5600K
- zasilanie 230V
- gwint E27
Zawartość opakowania:
- Lampa błyskowa
Parametry techniczne
| Parametry | wartość |
|---|---|
| Energia błysku | 45Ws |
| Liczba przewodnia (2m, ISO 100) | GN26 |
| Czas ładowania | do 5s |
| Regulacja mocy | BRAK |
| Temperatura barwowa | ~5600K |
| Zasilanie | 230V, 50/60Hz |
| Napięcie wyzwalające | 9V |
| Sposób wyzwalania | fotocela, przycisk test |
| Mocowanie | żarówkowe – gwint E27 |
| Mocowanie parasolek | NIE – oprawka z mocowaniem parasolki |
| Fotocela | reaguje na pierwszy błysk |
| Sygnalizacja gotowości | neonówka |
| wymiary (dł. / śred.) | 15cm / 9cm |
| waga |
gniazdo sychro: micro jack
Sugerowane wyposażenie:
- przewód synchro
- SA01 zestaw 4 filtrów
- SA02 oprawka na lampę z uchwytem na parasolkę




