Lampa studyjna VS-68W
Lampa VS-68W jest świetnym rozwiązaniem do fotografii produktu i fotografii legitymacyjnej.Niewielkie rozmiary to świetne rozwiązanie do małych studiów. Dzięki szerokiemu kątowi rozsyłu światła jest bardzo często używana do doświetlania tła.
Wyzwalanie: fotocela, przycisk test, przewód synchro
w komplecie przewód synchro z końcówką PC dług. 3m
Napięcie na wejściu wyzwalającym 9V – bezpieczne dla aparatów cyfrowych. Przy synchronizacji poprzez pojedynczy błysk należy przyciemnic pomieszczenie albo ocienić fotocelę znajdującą się z przodu lampy.
Zawartość opakowania:
- Lampa błyskowa
- Przewód synchro 3m
Parametry techniczne
| Parametry | wartość |
|---|---|
| Energia błysku | 68Ws |
| Liczba przewodnia (2m, ISO 100) | GN28 |
| Czas ładowania |
do 6s |
| Regulacja mocy |
BRAK |
| Temperatura barwowa | ~5600K |
| Zasilanie | 230V, 50/60Hz |
| Napięcie wyzwalające | 9V |
| Sposób wyzwalania | fotocela, kabel synchro, przycisk test |
| Mocowanie | gwint E27 |
| Mocowanie parasolek | NIE – oprawka z mocowaniem parasolki |
| Fotocela | reaguje na pierwszy błysk, może być wyłączona |
| Sygnalizacja gotowości | kontrolka (dioda) |
| wymiary (dł. / śred.) | 14,5cm / 10cm |
| waga |
Wyposażenie lampy:
przewód synchro z końcówką PC dług. 3m
Akcesoria:
Snoot (strumienica) do lamp JH6800, CY100MR
Zestaw plaster miodu + filtry do lamp CY100MR, JH6800
Softboxy z adapterem uniwersalnym o średnicy od 7cm do 9,50cm, np.40cmx40cm







