Zestaw plenerowy Powerlux 1000 WIND
Opis:
Zestaw Powerlux o mocy 1000Ws pozwoli nam na swobodne fotografowanie w plenerze nawet w ostrym świetle dziennym oraz ułatwi nam prace wszędzie tam gdzie brakuje zasilania sieciowego do podłączenia standardowych lamp studyjnych.
Lampa posiada mocowanie akcesoriów typu Bowens oraz w zestawie walizke aluminiowa do bezpiecznego transportowania. Lampę można także mocować na standardowym statywie oświetleniowym np. W-806 dostępnym w naszej ofercie lub na uchwycie ręcznym który jest w komplecie z lampą.
Cechy zestawu:
- Czas ładowania po błysku – 4s na pełnej mocy
- Czas ładowania akumulatora – około 3h
- Ilość błysków na jednym ładowaniu – 150
- Lampa modelująca 24V/15W
Zawartość opakowania:
- Lampa błyskowa
- Żarówka pilotująca / halogen
- Przewód zasilający
- Przewód synchro
Dane techniczne serii lamp Powerlux:
1000 WIND |
|
|---|---|
| Energia błysku | 1000Ws |
| Liczba przewodnia GN | |
| Zakres regulacji energii błysku | krokowa regulacja energii błysku 1/1 – 1/16 |
| Liczba błysków na pełnej baterii | 150 |
| Czas ładowania | 4s |
| Czas trwania błysku | |
| Moc lampy modelujacej | 24V/15W |
| Sposób wyzwalania | Fotocela/Kabel synchro/Przycisk test |
| Temperatura barwowa | ~5600K |
| Napięcie wyzwalacza | 6V bezpieczne dla aparatów cyfrowych |
| Wentylator | NIE |
| Autorozładowanie | |
| Mocowanie akcesoriów | Bowens, Powerlux |
| Zasilanie | |
| Zawartość opakowania | |
| Waga | |
| Wymiary (cm) |






