Studyjna lampa błyskowa 40 Ws
SDW40A
Lampa przeznaczona głównie do fotografii reklamowej małych lub średnich przedmiotów. Świetne rozwiązanie do doświetlania sceny w fotografii portretowej. Lampa wkręcana w standardowy gwint E27 (żarówkowy), wyzwalana za pomocą fotoceli. Niezwykle przydatna dla doświadczonego fotografa, początkującemu, dzięki swojej atrakcyjnej cenie, daje możliwość eksperymentowania i zdobywania wiedzy. Obowiązkowa pozycja zarówno dla dużego, profesjonalnego studia jak i małego atelier.
Dane techniczne:
-
energia błysku 40Ws
-
liczba przewodnia GN26
-
czas ładowania do 5s
-
wyzwalanie fotocela
-
kąty rozsyłu 55° / 40°
-
dł. x śred. 15 x 9cm
- temp. barwowa 5600K
-
zasilanie 230V
gwint E27
Zawartość opakowania:
- Lampa błyskowa
Parametry techniczne
| Parametry | wartość |
|---|---|
| Energia błysku | 40Ws |
| Liczba przewodnia (2m, ISO 100) | GN26 |
| Czas ładowania |
do 5s |
| Regulacja mocy |
BRAK |
| Temperatura barwowa | ~5600K |
| Zasilanie | 230V, 50/60Hz |
| Napięcie wyzwalające | 9V |
| Sposób wyzwalania | fotocela |
| Mocowanie | żarówkowe – gwint E27 |
| Mocowanie parasolek | NIE – oprawka z mocowaniem parasolki |
| Fotocela | reaguje na pierwszy błysk, może być wyłączona |
| Sygnalizacja gotowości | kontrolka (dioda) |
| wymiary (dł. / śred.) | 13cm / 7,5cm |
| waga |
Dodatkowe wyposażenie:
dostępne wyposażenie SA01 zestaw 4 filtrów
SA02 oprawka na lampę z uchwytem na parasol





