Lampa studyjna KH-200
Lampa KH-200 jest idealną lampą do fotografii produktu, legitymacyjnej lub prostego portretu. Dzięki regulacji mocy w zakresie 1-1/8 można sobie pozwolić na dużą elastyczność w użyciu, a także na uzyskanie wielu ciekawych efektów.
Lampa odpowiednia dla dodawania efektów. Może służyć również do oświetlania produktu na stole bezcieniowym.
Gotowośc lampy do pracy sygnalizowana jest sygnałem dźwiękowym.
Parametry techniczne
| Parametry | wartość |
|---|---|
| Energia błysku | 200Ws |
| Liczba przewodnia (2m, ISO 100) | 45 (moc 1/1) |
| Czas ładowania |
4s (moc 1/1) |
| Czas trwania błysku |
1/1000s |
| Regulacja mocy |
Płynna 1/1 – 1/8 |
| Temperatura barwowa | 5600K |
| Zasilanie | AC 180-250V 50Hz |
| Napięcie wyzwalające | DC 6V |
| Bezpiecznik topikowy | 3A |
| Sposób wyzwalania | fotocela, kabel synchro, przycisk test |
| Mocowanie | Na trzpieniu do 5/8” |
| Wybór mocy żarówki | przełącznik |
| Tryby pracy żarówki modelującej |
|
| Mocowanie parasolek | TAK |
| Fotocela | reaguje na pierwszy błysk, może być wyłączona |
Wyposażenie lampy:
- Halogenowa żarówka modelująca 50W z wtykiem G6
- Przewód synchro 5m z wtykiem 3,5mm








